Zima wróciła w Bieszczady! „Wiosna zaskoczyła drogowców”

i

Autor: Fot. Marcin Scelina/Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe

Pogoda

Piękna zima tej wiosny. Bieszczady na nowo w śnieżnej scenerii

2023-03-28 11:56

Patrząc na obrazki z Bieszczad z ostatnich godzin, można rzec, że piękną zimę mamy tej wiosny. Nadleśnictwa Baligród i Ustrzyki Dolne opublikowały zdjęcia i nagrania z powrotu zimowej scenerii w Bieszczadach. Zobaczcie, jak bieszczadzkie regiony zabieliły się w ostatnim czasie.

Wiosna zaskoczyła drogowców. Choć w sercach słychać melodię wyśpiewaną przez Marka Grechutę „…wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty…”, to jednak rozum podpowiada inny protest song… „przyleciały gile, a tu śniegu tyle”. Kilka obrazów pod tytułem, co widzą pracownicy jadąc do pracy i w pracy – pisze Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, a w dowód dołącza zdjęcia zasypanego samochodu i białych dróg.

Nadleśnictwo Baligród: Uważajcie, bo miejscami ślisko

Na profilu Nadleśnictwa Baligród zaroiło się od zdjęć i nagrań powrotu zimy w Bieszczady. Jeden z najnowszych wpisów pokazuje drogę w lesie. Leśnicy przypominają i ostrzegają o zachowaniu rozsądku, bo miejscami na drodze jest ślisko. Trzeba zachować szczególną ostrożność jadąc samochodem.

Biała droga ku szarej powszedniości pracy. Uważajcie, bo miejscami ślisko – piszą leśnicy.

Opublikowano też nagranie z nocnej śnieżycy.

ZOBACZ: Niezwykły widok na Bieszczady. To dzięki kamerom PKL Solina

Kiermasz wielkanocny. Podkarpaccy twórcy pokazali cuda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE