Niezły lumpeks ponownie w BWA. Do kupienia były prawdziwe cudeńka [ZDJĘCIA]

2022-08-02 12:59

Kolejna edycja Niezłego Lumpeksu w Rzeszowie i kolejny sukces. Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła polujących na nietuzinkowe ubrania i akcesoria. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

„Niezły Lumpeks” to targi second hand, na których można kupić nietuzinkowe ubrania, biżuterię, rękodzieło czy akcesoria. Druga edycja odbyła się w niedzielę 31 lipca i zgromadziła sporo osób, szukających okazji. Impreza miała odbyć się w plenerze, ale ze względu na padający deszcz, została przeniesiona do wnętrza budynku.

W ostatnich latach ubrania z drugiej ręki przeżywają istny renesans. Coraz więcej osób, woli iść do lumpeksu, niż kupować w tzw. sieciówkach. Stąd stale rosnąca popularność takich imprez jak „Niezły Lumpeks”. Wśród rzeczy do kupienia przeważały oczywiście letnie akcesoria, lekkie sukienki czy oryginalne kolczyki. BWA – zwykle chłodne miejsce, w którym króluje sztuka, zamieniło się w gwarny targ.

Meble w domu. Moda na meble z lat 60.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE