Nie żyją 3 osoby. Tragiczny piątek na podkarpackich drogach

2022-07-02 11:17
Nie żyją 3 osoby. Tragiczny piątek na podkarpackich drogach
Autor: Materiały prasowe/ Podkarpacka policja

Do pierwszego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 878 w Borku Starym około godziny 17. W jego wyniku zginął 50-letni kierowca i 17-letnia kobieta. W drugim, w miejscowości Pułanki, śmierć poniosła 25-letnia piesza.

Podkarpaccy policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj na drogach w regionie. O pierwszym, w Borku Starym, zawiadomieni zostali około godziny 17. Jak wynika ze wstępnych ustaleń- kierujący audi, 50-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, na łuku drogi wojewódzkiej nr 878, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka hyundaiem.

Niestety, w wyniku tego- na miejscu zginął 50-letni kierowca i 17-letnia pasażerka audi. Do szpitala zaś trafił kierujący hyundaiem, 47-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego oraz 50-letnia pasażerka audi.

Do drugiego tragicznego wypadku w regionie doszło w miejscowości Pułanki w powiecie strzyżowskim po godzinie 23. Tu, jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący skodą potrącił pieszą. Niestety życia 25-letniej kobiety nie udało się uratować.

Gdańsk: Potrącenie mężczyzny na ul. Oliwskiej
Tak źle było ostatnio w 1997 r. Co dalej z inflacją?

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE