Nie można wejść do Lidla przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Czy sklep został zamknięty?

2022-08-09 15:58

Wysokie, blaszane ogrodzenie zasłania mieszkańcom wejście do Lidla przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nie można skorzystać nawet z parkingu przy sklepie. Czy sklep popularnej sieciówki został zamknięty?

- Wczoraj wracałam do domu wieczorem i chciałam zrobić drobne zakupy. Sklep Lidl był jednak zamknięty. Musiałam pójść do sklepu obok, do Biedronki. A tam praktycznie całe pieczywo wykupione – relacjonuje pani Anna, mieszkanka Rzeszowa. 

Okazuje się, że mieszkańcy ul. Hetmańskiej i okolic nie mogą zrobić zakupów w sklepie Lidl. Wejście zasłania im blaszane ogrodzenie. Jest tak wysokie, że nie można nawet zajrzeć do środka. Wokół rozkopane i stopi dużo koparek. Co w takim razie dzieje się w środku?

Otwarcie nowego Lidla

Lidl przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Czy będzie zamknięty?

Mieszkańcy, który zakupy lubią robić w przy ul. Hetmańskiej mogą odetchnąć z ulgą. Sklep został zamknięty, ale tylko na miesiąc. Budynek zostanie wyremontowany i ponownie otarty 8 września 2022 roku o godz. 6 rano. Na razie mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość i chodzić po sprawunki do innych sklepów w okolicy. Sklep ma zmienić się nie tylko w środku, ale i na zewnątrz. A z okazji otwarcia na klientów mają czekać promocje.

To nie jedyny Lidl, który jest remontowany podczas wakacji. W całej Polsce trwają modernizacje budynków spożywczej sieciówki. Tak jest m.in. w Legnicy.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE