Najdłuższy grzejnik w Polsce skręcono w Nisku na Podkarpaciu

2022-07-06 12:39

Rekordowo długi grzejnik aluminiowy ma 8 metrów i 100 żeberek. Jest to zdecydowanie najdłuższy kaloryfer w Polsce. Zbudowali go mieszkańcy Niska z okazji obchodów 100-lecia firmy KFA Armatura.

Pracownicy firmy KFA Armatura wraz z mieszkańcami Niska na Podkarpaciu i okolic skręcili grzejnik na 800 metrów i 4 cm. Jest to niepodważalny rekord Polski. 

Szalony pomysł, który stał się rzeczywistością

Rekord został potwierdzony przez polskiego przedstawiciela Księgi Rekordów Guinnessa. 

- Zostało to oficjalnie potwierdzone przez sędziego z Biura Rekordów, reprezentującego w Polsce Księgę Rekordów Guinnessa – ogłosili pracownicy KFA Armatura. - Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym ten nieco szalony pomysł, mógł stać się rzeczywistością.

Gigantyczny grzejnik w Nisku budowała cała okolica 

- Podziękowania należą się przede wszystkim naszym pracownikom, bez których nie byłoby możliwe techniczne przeprowadzenie całej operacji, władzom miasta i Gminy Nisko z panem burmistrzem Waldemarem Ślusarczykiem na czele oraz mieszkańcom, którzy mimo upału z uśmiechem skręcali kolejne elementy grzejnika - cieszą się pracownicy firmy z Niska.

Akcja została zorganizowana z okazji obchodów 100-lecia KFA Armatura. W zakładzie produkowane są grzejniki aluminiowe, parawany i kabiny prysznicowe. Organizatorzy na tym nie poprzestają i już zapowiadają, że na tym nie koniec. 

Jak dobrać grzejnik do pomieszczenia?

Najdłuższy grzejnik aluminiowy w Polsce - co się z nim stało? 

Jeśli zastanawiacie się, cos stanie się z gigantycznie długim grzejnikiem, to mamy złe wieści. Jak poinformowała nas Katarzyna Pluta z KFA Armatura grzejnik został rozkręcony. Na szczęście zostały zdjęcia! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE