Nagi zboczeniec straszy grzybiarzy. Na twarzy ma tylko karnawałową maskę

i

Autor: Markus Spiske

Nagi zboczeniec straszy grzybiarzy. Na twarzy ma tylko maskę. Policja ostrzega: może być niebezpieczny!

2021-09-15 11:44

Policjanci z Tarnobrzega informują o nagim mężczyźnie, który wystraszył dwie kobiety, szukające grzybów w lesie. Policja apeluje, aby na grzybobranie nie wybierać się samemu - to apel szczególnie do kobiet. Sytuacja z nagim mężczyzną miała miejsce w miniony weekend. Jak podały przerażone grzybiarki – mężczyzna miał na sobie wyłącznie karnawałową maskę!

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas minionego weekendu. W lesie w okolicy Poręb Furmańskich, w gminie Grębów, dwie kobiety zostały wystraszone przez całkowicie nagiego mężczyznę. Według ich relacji miał on na sobie wyłącznie karnawałową maskę…

- Zza krzaka wyszedł nagi mężczyzna. Miał jedynie twarz zasłoniętą maską. Przestraszone kobiety uciekły i jedna z nich zawiadomiła policje - mówiła podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowy policji w Tarnobrzegu.

CZYTAJ TAKŻE: Szybcy i wściekli w Rzeszowie? Policjanci „odwiedzili” parking przy ul. Dworaka

Nagi mężczyzna straszy grzybiarzy

Na miejsce zdarzenia udali się policjanci. Przeszukali dość rozległy teren, ale nie udało się namierzyć nagiego mężczyzny. Kobiety byłe na tyle przerażone sytuacją, że nie potrafiły nawet podać przybliżonego wieku mężczyzny, paradującego nago po lesie. Policja apeluje o ostrożność i o to, aby na grzyby nie chodzić samemu. Rzecznik prasowy policji w Tarnobrzegu zapewnia, że sprawa traktowana jest poważnie i w razie podobnych sytuacji prosi o natychmiastowy kontakt z policją!

Centrum Minecraft w Rzeszowie już otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE