Mieszkaniec Rzeszowa wyjechał do Niemiec i zaginął. Ostatni raz rozmawiał z synem w sierpniu

2022-09-08 15:57
Policja poszukuje Jerzego Proboli. Ostatni raz rozmawiał z synem pod koniec sierpnia
Autor: Podkarpacka Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Jerzego Proboli, 62-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna w sierpniu wyjechał do pracy do Niemiec. Ostatni raz kontaktował się z rodziną pod koniec sierpnia.

Poszukiwany to zaginiony Jerzy Probola. 62-letni mieszkaniec Rzeszowa. Początkiem sierpnia wyjechał do pracy do Niemiec, tam podjął pracę w Berlinie. Zaginiony mężczyzna ostatni raz rozmawiał ze swoim synem przez telefon pod koniec sierpnia. Od tamtego momentu nie ma z nim kontaktu, nie wrócił też do berlińskiego mieszkania.

Poszukiwany ma 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma krótkie siwe włosy, prosty nos i małe przylegające uszy, uzębienie niepełne.

- Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie może przebywać mężczyzna, proszone są o kontakt Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 32 24 albo dyżurnym komendy tel. 47 821 33 10 lub 112 - apeluje policja. 

Strażnicy Graniczni znaleźli szczeniaka, którego wcielono do nieformalnej służby na granicy polsko-ukraińskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE