Mieszkaniec Rzeszowa miał w samochodzie ponad kilogram narkotyków

2022-10-03 15:31
Miał w samochodzie ponad kilogram narkotyków
Autor: Podkarpacka Policja

Kryminalni z rzeszowskiej komendy zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. W samochodzie 63–latka znaleziono ponad kilogram narkotyków. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Zatrzymano też znajomego 63–latka. Okazało się też, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego dostali informacje o mężczyźnie, który może mieć przy sobie duże ilości narkotyków. Od razu pojechali na jedno z rzeszowskich osiedli, gdzie na parkingu zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi jaki posiadali.

- To 63–letni mieszkaniec Rzeszowa. Od razu przyznał się do posiadania narkotyków. Policjanci przeszukali też jego auto, i znaleźli w nim 400 woreczków z roślinnym suszem. Wstępne badanie wykazało w suszu obecność mefedronu - informują kryminalni. 

Policjanci sprawdzili także inne miejsce w którym mężczyzna mógł przechowywać narkotyki, na działce na jednym z ogrodów działkowych na terenie Rzeszowa. Tutaj wylegitymowali 46–letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Podczas przeszukania policjanci znaleźli kolejne narkotyki, tym razem było to 16 gramów marihuany.

Jodek potasu dla Dolnoślązaków. Kto i kiedy go dostanie?

Obaj mężczyźni zostali zatrzymali. Usłyszeli zarzuty

46-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Został przewieziony do zakładu karnego. Co więcej, okazało się również, że był on poszukiwany do odbycia kary za drobne kradzieże. W więzieniu spędzi najbliższy rok.

Za to 63-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał zarzut posiadania dużej ilości narkotyków. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy został przekazany do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE