Mężczyzna próbował wyczołgać się z rzeki. Na ratunek ruszyli policjanci

2021-11-26 12:35
Mężczyzna próbował wyczołgać się z rzeki. Na ratunek ruszyli policjanci
Autor: KPP Sanok

Policjanci z Komańczy uratowali 61-latka, który wpadł do rzeki. Gdy zobaczyli, ze ten próbuje wyczołgać się z rzeki, mundurowi wbiegli za mężczyzną do wody i wyprowadzili go na brzeg. Udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie przekazali zespołowi karetki pogotowia. Dzięki ich szybkiej reakcji nie doszło do tragedii.

We właściwym miejscu i czasie - tak w skrócie można opisać sytuację, jaka miała miejsce w minioną środę około godz. 17.30.  Funkcjonariusze  z Posterunku Policji w Komańczy, jadąc przez Duszatyn w kierunku miejscowości Smolnik, zauważyli mężczyznę leżącego w rzece Osława, który próbował czołgać się do brzegu. Policjanci natychmiast zareagowali, wbiegli do rzeki i wyprowadzili mężczyznę na brzeg. Był przemoczony, wyziębiony i pijany. Miał obrażenia twarzy, które prawdopodobnie powstały podczas upadku.

CZYTAJ TAKŻE: Kolbuszowa: Okradali domy. Wpadli przez przypadek

Policjanci pomogli pijanemu 61-latkowi

Zdając sobie sprawę z panującej temperatury otoczenia i wody, policjanci, aby zapobiec dalszemu wychłodzeniu, zabrali mężczyznę do radiowozu, gdzie mógł się ogrzać oraz udzielili mu pomocy. Funkcjonariusze ustalili, że to 61-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Poszkodowany został przekazany zespołowi karetki pogotowia, która przyjechała na miejsce.

Nielegalne paszporty covidowe. Kolejne osoby zatrzymane
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE