Masz bilet na mecz Polska-Niemcy? Masz też darmową komunikację miejską

2021-10-06 14:38
Mecz Polska-Niemcy. Darmowa komunikacja miejska dla kibiców
Autor: PAP/Leszek Szymański

Już coraz bliżej do wielkich emocji na poziomie reprezentacyjnym w Rzeszowie. Już jutro na stadionie przy ulicy Hetmańskiej biało-czerwoni zmierzą się z niemiecką kadrą. Darmowe bilety w kasach jeszcze są, ale jest już ich naprawdę niewiele. Mało tego, wszyscy kibice posiadający wejściówki będą mogli dojechać na stadion darmową komunikacją miejską. Na stadion przy ulicy Hetmańskiej może wejść ponad 12 tys. fanów.

Jak podaje podkarpacki Związek Piłki Nożnej, bilety na spotkanie jeszcze są, ale lepiej się spieszyć bo zostało zaledwie kilkaset wejściówek. Żeby dostać swój bilet trzeba zarejestrować się na stornie podkarpackiego związku piłki nożnej, uzupełnić swoje dane i pobrać darmową wejściówkę.

– To wydarzenie wyjątkowe, dlatego też chcemy, by było ono dostępne dla wszystkich i by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w tym święcie piłki nożnej, dlatego podjęliśmy decyzję o bezpłatnym wstępie na mecz, ale każda osoba musi posiadać wejściówkę – tłumaczy Mieczysław Golba, wiceprezes PZPN.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Kiedy ogródki restauracyjne znikną z Rynku?

Darmowa komunikacja miejska w dniu meczu

Jutro po godzinie 15, wszyscy kibice będą mogli jeździć komunikacją miejską za darmo. Wystarczy, że w razie kontroli pokażecie wejściówkę na mecz biało-czerwonych z reprezentacją Niemiec i droga wolna, możecie jeździć wszystkimi liniami do woli. A jeżeli wybieracie się na mecz autokarami, to zaparkować, oczywiście za darmo, możecie na parkingu przy hali Podpromie i bulwarami przejść na stadion przy ul. Hetmańskiej.

Niedźwiedzie napełniają brzuszki przed snem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE