Letni Ogródek Kulturalny RIK. Darmowy koncert KIWI

2022-08-05 16:09
Letni Ogródek Kulturalny RIK. Darmowy koncert KIWI
Autor: fot. materiały prasowe KIWI

Jak kończyć to z przytupem. Z takiego założenia wyszli ludzie z Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, którzy na ostanie w tym roku wydarzenie w ramach Letniego Ogródka Kulturalnego zaprosili prawdziwą muzyczną perełkę. KIWI, pisze, tworzy i śpiewa, a przede wszystkim coraz mocniej rozpycha się na muzycznej scenie.

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian mająca w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. To naprawdę taki wysmakowany POP z wpadającą w ucho elektroniką. W dodatku ze znakomitymi, wpadającymi w ucho tekstami. Będzie to taka prawdziwa wisienka na torcie Letniego Ogródka Kulturalnego przekonuje Piotrek Madura z RIK-u.

Tour de Pologne w Rzeszowie

Darmowy koncert dziś wieczorem

Letni Ogródek Kulturalny Rzeszowskiego Inkubatora Kultury w tym sezonie postawił przede wszystkim na darmowe koncerty i plenerowe projekcje filmowe. Na tegorocznej scenie zaprezentowały się już zespoły Rozen, Bukowicz oraz Funkasanki. Za nami również 3 projekcje filmowe. Koncert KIWI już dziś od 20:00. Na scenę Letniego Ogródka Kulturalnego przy budynku Estrady Rzeszowskiej na ul. Jagiellońskiej wejdziecie – jak zwykle – za darmo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE