Ktoś na Allegro wystawił „uszkodzony makaron” Lubella. Licytacja zaczyna się od 50 zł w górę

2023-01-24 12:25
Ktoś na Allegro wystawił „uszkodzony makaron” Lubella. Licytacja zaczyna się do 50 zł w górę
Autor: unsplash.com/screen Allegro

W Internecie można kupić wszystko, ale także i sprzedać wszystko. W czasach kryzysu i inflacji wiele osób szuka sposobu na to, aby zarobić. Jeden z internautów podczas jedzenia makaronu zauważył, że jeden z nich ma defekt. Swoim odkryciem postanowił się podzielić, a nawet na nim zarobić.

Jak mówi sam sprzedawca, to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Przedmiotem licytacji jest sztuka makaronu Lubella z rodzaju kokardki (farfalle). Na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie, ale ma defekt. Połowa kokardki jest wyprostowana.

Na ten moment nikt nie licytuje tej rzadkiej sztuki makaronu. Sprzedawca jednak zapewnia, że zwycięzca otrzyma zapakowany i zabezpieczony makaron, a także otwarte i opróżnione opakowanie. Cena wywoławcza zaczyna się od 50 zł. 

Ktoś na Allegro wystawił „uszkodzony makaron” Lubella. Licytacja zaczyna się do 50 zł w górę
Autor: screen Allegro

Śmieszne licytacje na Allegro

Allegro to jedna platform, na której uda się sprzedać dosłownie wszystko! Już niejednokrotnie licytacje, na które można było się tam natknąć, wywoływały uśmiech, a nawet zdziwienie. 

W roku 2016, gdy Justin Bieber był na koncercie w Polsce, można było zakupić szereg absurdalnych przedmiotów, które były związane z tym piosenkarzem. Do najdroższych należało… powietrze, którym oddychał. Cena worka była zawrotna, ponieważ wynosiła – 3 mln zł.

Nie tylko ta licytacja była łączona ze sławną osobą. Na Allegro można było także znaleźć zestaw kartonów, w które wjechała Hanka Mostowiak w słynnym odcinku „M jak Miłość”.

Do ciekawszych archiwalnych licytacji należy także butelka z wodą. Sprzedawca twierdził, że w środku znajduje się roztopiony bałwan.

Źródło: Ktoś wystawił na Allegro „uszkodzony makaron” Lubella. Licytacja zaczyna się od 50 zł w górę
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE