Koronawiurs: MOPS w Rzeszowie uruchomił nowe numery telefonów

2020-03-11 16:13
MOPS w Rzeszowie uruchomił nowe numery telefonów
Autor: Pixabay

Mają służyć pomocą w nagłych wypadkach.

17 853 26 18 i 17 853 57 53 - pod tymi numerami będą dostępni pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie Telefony zostały uruchomione dla osób objętych kwarantanną domową na Podkarpaciu. Chodzi głównie o osoby samotne, które z uwagi na to, że nie mogą wychodzić z domu tracą możliwość zrobienia zakupów czy wyjścia do apteki po leki. Pracownicy MOPS-u dyżurują od 7:30 do 15:30.

Z kolei 800-190-590 - to numer całodobowej infolinii pod który możecie zadzwonić , jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości z związku z koronawirusem. Od dyżurujących konsultantów dowiecie się czym jest koronawirus, jak się przed nim zabezpieczyć, oraz gdzie znaleźć najbliższy szpital zakaźny. Infolinia jest całkowicie darmowa.

Aktualne i wiarygodne dane w sprawie wirusa znajdziecie na stronie Ministerstwa Zdrowia - https://www.gov.pl/web/zdrowie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE