Kompletnie pijany 33-latek wszedł do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze… Miał 6 promili

i

Autor: KPP Augustów Kompletnie pijany 33-latek wszedł do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze… Miał 6 promili

Kompletnie pijany 33-latek wszedł do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze… Miał 6 promili!

2021-08-20 12:01

Nietypową interwencję podjęli rzeszowscy policjanci. Zatrzymali bowiem kompletnie pijanego mężczyznę, który wszedł do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze... Nie dało się go dobudzić. 33-latek był tak pijany, że trafił do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie ponad 6 promili alkoholu!

Wczoraj przed godz. 17, policjanci zostali zawiadomieni, że do mieszkania na osiedlu Kmity, wtargnął pijany i agresywny mężczyzna. Funkcjonariusze zastali właścicielkę mieszkania oraz śpiącego na podłodze w przedpokoju mężczyznę. - Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kobieta usłyszała głośne pukanie. Gdy podchodziła do drzwi, które jak się okazało nie były zamknięte, do jej mieszkania wszedł nieznany, młody mężczyzna. Bełkotał coś niezrozumiale i nie reagował na prośby o wyjście. Kobiecie nie udało się wypchnąć go na korytarz, dlatego zaczęła wzywać pomocy – czytamy na stronie rzeszowskiej policji. Na krzyki zareagował pracujący w bloku mężczyzna. Gdy przybiegł pomóc kobiecie, w tym momencie intruz upadł na podłogę, po czym zasnął. Tak zastali go wezwania na interwencje policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Poszedł do kościoła, wypił płyn do dezynfekcji rąk wiernych i zasnął na ławce

Kompletnie pijany mężczyzna pomylił mieszkania… Miał 6 promili!

Po kilku próbach obudzenia, mężczyzna ocknął się i wstał. Był kompletnie pijany, nie mógł poruszać się o własnych siłach, a kontakt z nim był bardzo utrudniony. Policjanci zabrali go do izby wytrzeźwień. Tam udało im się ustalić, że jest to 33-latek, który najprawdopodobniej, z powodu stanu upojenia alkoholowego, pomylił bloki.

- 33-latek nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem. Z uwagi na upojenie alkoholem, decyzją lekarza, funkcjonariusze przewieźli go do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Przeprowadzone w szpitalu badanie wykazało w jego organizmie ponad 6 promili alkoholu. Po kilku godzinach, 33-latek trafił do policyjnego aresztu – opisują dalej rzeszowscy policjanci.

Pociągi jechały na czołówkę

Czy grozi Ci alkoholizm?

Pytanie 1 z 15
Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia zwrócił Ci uwagę, że za dużo pijesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE