Kompletnie pijana matka opiekowała się dwójką dzieci. Była tak pijana, że aż zasłabła z nadmiaru alkoholu

i

Autor: KPP Tarnobrzeg

Kompletnie pijana matka opiekowała się dwójką dzieci. Była tak pijana, że aż zasłabła z nadmiaru alkoholu

2021-04-14 15:24

"Kompletnie pijana matka opiekuje się dwójką małoletnich dzieci..."- taką informację otrzymali tarnobrzescy policjanci. Jak się okazało osoba, która zadzwoniła na policję miała racje. Kobieta była tak pijana, że aż zasłabła podczas interwencji policji. Nieodpowiedzialna matka już usłyszała zarzut. Za opiekowanie się dziećmi będąc pod wpływem alkoholu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, przed godziną 20.00, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że pijana kobieta opiekuje się dwójką małych dzieci. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań, na tarnobrzeskim osiedlu Serbinów.

W Rzeszowie zrobiło się biało. Zamiast wiosny jest zima

POLUB NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Matka miała 3,5 promila alkoholu w organizmie

Jak czytamy w komunikacie policji na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie. Po wejściu do mieszkania zastali w nim kobietę, która miała trudności z utrzymaniem się na nogach, jej mowa była bełkotliwa i niespójna. Okazało się, że jest to 32-letnia mieszkanka Tarnobrzega. Obok w pokoju bawiło się dwóch chłopców, w wieku 3 i 6 lat.

W czasie prowadzonej interwencji kobieta od nadmiaru wypitego alkoholu zasłabła. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta ma 3,5 promila. 32-latka oświadczyła, że piła tylko domowe nalewki na spirytusie.

Pijana matka trafiła do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiała, została przesłuchana i usłyszała zarzut popełnienia przestępstwa. Policjanci ustalili tymczasowe miejsce pobytu chłopców. Postanowieniem Sądu Rodzinnego w Tarnobrzegu, dwójkę dzieci umieszczono w placówce opiekuńczej.

Sonda
Czy pójdziesz na wybory na prezydenta Rzeszowa, 9 maja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE