Kierowca uderzył w betonowy przepust. W samochodzie było 7-miesięczne dziecko! [ZDJĘCIA]

2021-06-28 12:51

Kierowca zjechał z prostej drogi i uderzył w przepust. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Humniskach. Kierujący citroenem z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Kierowca i dwoje pasażerów, w tym 7-miesięczne dziecko trafili do szpitala.

Wczoraj, około godziny 15.30, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o groźnym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Humniskach. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

CZYTAJ TAKŻE: 86-latka wpuściła złodziei do domu. Weszli pod pretekstem sprawdzenia pieca!

Pasażerowie w tym 7-miesięczne dziecko trafili do szpitala

Wskutek tego zdarzenia, 28-letni kierowca i jego dwoje pasażerów, kobieta i 7-miesięczne dziecko zostali ranni. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Wszedł na przejście razem z synkiem, a po chwili uratował mu życie

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE