Karnety na żużel w Rzeszowie z 50% zniżki dla zaszczepionych przeciw COVID-19

2020-12-31 14:06 Sylwia Indycka-Rosół
Karnety na żużel w Rzeszowie z 50% zniżki dla zaszczepionych przeciw COVID-19
Autor: Pixabay

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe potrafiło zachęcić fanów czarnego sportu do zaszczepienia się na COVID-19. Osoby z paszportem zaszczepionego dostaną spory rabat na karnety na mecze, bo żniżkę ceny o połowę. Czy miłośnicy żużla ustawią się teraz w kolejkach do szczepień?

Zniżka na żużel za zaszczepienie się przeciw COVID-19

Szczepionki przeciw COVID-19 mają spore grono zwolenników i, mimo licznych zachęt ze strony rządu, przeciwników. Specjaliści przekonują, że tylko zaszczepienie się większości populacji sprawi, że będziemy mogli zapomnieć o noszeniu maseczek ochronnych i obostrzeniach. Szczepienia postanowiło promować też Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe.

Na FP RzTŻ pojawiła się oferta niemal nie do odrzucenia. Fani żużla będą mogli zakupić karnety na sezon 2021 za połowę ceny. Warunek jest jeden - trzeba będzie przedstawić zaświadczenie o tym, że przyjęło się szczepionkę przeciw COVID-19:

"DBAJMY O WSPÓLNE DOBRO I ZDROWIE ❗Mamy trudne czasy, ale jest szansa na powrót do normalności! Wszystko, co rozpoczęliśmy końcem 2019 roku robimy dla Was - kibiców rzeszowskiego speedway'a. Mając na uwadze Wasze zdrowie oraz fakt, że najlepsze żużlowe widowiska są przy pełnych trybunach, chcemy zachęcić do szczepień przeciwko koronawirusowi 💙💉Promujemy szczepienia, bo jesteśmy przekonani, że to jedyna droga, aby wygrać z pandemią i wiosną spotkać się na trybunach w pełnym gronie, bez ograniczeń! 🏟🎟 Już niebawem wprowadzamy do sprzedaży karnety na sezon 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣. Dla wszystkich osób, które okażą "paszport zaszczepionego" przygotowaliśmy 5️⃣0️⃣ % zniżkę na karnet.Udostępnij ten post na swoim profilu, zachęćmy innych do wygranej z pandemią!" - pisze Towarzystwo.

Czy taka promocja przekona fanów żużla? Czas pokaże...

Jak się zapisać na szczepienie przeciw COVID-19?

Rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób poza grupami priorytetowymi ma ruszyć 15 stycznia:

- 15 stycznia zostanie uruchomiony system rejestracyjny, dzięki któremu będzie można się zapisać na szczepienie przeciw koronawirusowi. Rejestracji będzie można dokonać przez specjalną infolinię, u lekarza POZ, poprzez stronę internetową lub Internetowe Konto Pacjenta - zapowiedział w rozmowie z PAP pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.

O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej:

Praca wre na rzeszowskiej "Stali"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE