Jak dobrze bawić się na feriach w Rzeszowie i wydać mniej niż 15 złotych? [TANIE ATRAKCJE]

2020-01-20 14:11
Tanie atrakcje w Rzeszowie
Autor: kolaż

Jedni wykupują luksusowe zimowiska, szusują na nartach albo prażą się w słońcu w ciepłych krajach. To wszystko kosztuje. A jak się dobrze bawić z chudszym portfelem? Sprawdziliśmy.

Dla wielu ferie oznaczają rodzinne wyjazdy za miasto lub wykupienie wycieczki all inclusive. Brzmi bajecznie, ale słono kosztuje. Są wreszcie tacy, którzy decydują się zostać w Rzeszowie, ale wysyłają dzieciaki na półkolonie. Takich form rozrywki w stolicy Podkarpacia zdecydowanie nie brakuje. Dzieciaki w pięć dni mogą trenować różne dyscypliny sportowe, nauczyć się angielskiego, gry na instrumentach, czy gotowania. Niestety, półkolonie do tanich też nie należą - za taki rarytas zapłacimy od 350 do nawet 800 złotych.

Co jednak, jeśli w portfelu mamy... powiedzmy 15 złotych. Czy za taką kwotę młodsi i dorośli mogą znaleźć w Rzeszowie coś atrakcyjnego? Sprawdziliśmy to i okazuje się, że tak. Nawet przy tak niewielkim budżecie rozrywek będziemy mieli pod dostatkiem. Wystarczy odrobina kreatywności i przeszperania cenników, by na feriach nie nudzić się, a przy tym nie wydać majątku.

Sprawdźcie w galerii poniżej, co ciekawego można porabiać w Rzeszowie za 15 złotych lub mniej. Udanej zabawy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE