Najgorsze zachowania pasażerów w komunikacji miejskiej

i

Autor: Pixabay

Te zachowania pasażerów w komunikacji miejskiej są NAJGORSZE! Też tak robisz? [TOP 10]

2020-11-26 12:11

Jazda autobusami jest bardziej ekologiczna i ekonomiczna niż podróż samochodem. Są jednak takie sytuacje, które mogą przyprawić o ból głowy. A często problemy tworzymy sobie sami. Zebraliśmy 10 zachowań pasażerów, które wyprowadzają innych z równowagi.

Czy MPK jeździć warto? Zdecydowanie warto, bo to oznacza mniej spalin w mieście, mniejsze korki, a i korzyść dla naszych portfeli. Jednak wszędzie tam, gdzie spotyka się większa grupa ludzi, może dochodzić do różnych spięć. Zebraliśmy kilka sytuacji, które potrafią wytrącić z równowagi w czasie autobusowej jazdy.

Wielu pasażerów ma nie lada fantazję i w komunikacji miejskiej zachowuje się niemal jak we własnym łóżku. Te zachowania irytują najbardziej. Też tak robicie? 

Poza jazdą autobusami polecamy też rower. Ścieżek dedykowanych rowerzystom w Polsce stale przybywa. Taka jazda zdecydowanie wyjdzie nam na zdrowie. W w wielu miejscach można też skorzystać w wypożyczalni rowerów, jeśli nie posiadamy własnych dwóch kółek.

No to w drogę!

Zmiana w przepisach o ruchu drogowym

Dodajmy, że już wkrótce czeka nas zmiana w przepisach o ruchu drogowym. Pojawią się tam nowe zapisy, które będą dotyczyły nie tylko kierowców, ale i pieszych. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej:

Posłuchaj o wartościach odżywczych owoców. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
ESKA XD #010
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE