Portfel, pieniądze

i

Autor: Pixabay "Tulipan" z Olsztyna oszukiwał kobiety. Grozi mu 8 lat więzienia. Zdj. ilustracyjne.

Chciała pomóc kobiecie z dzieckiem. 73-latka straciła pieniądze

2022-02-18 15:44

Uważajcie na oszustów, bo ci wykorzystają każdą sytuację – apelują mundurowi z Tarnobrzega. Przekonała się o tym 73-latka, która straciła 1200 złotych. A wszystko zaczęło się na ulicy Mickiewicza w Tarnobrzegu. Do seniorki podeszła kobieta z małym dzieckiem i poprosiła o drobne na jedzenie. Teraz policjanci szukają oszustki.

Z ustaleń policjantów wynika, że do 73-letniej seniorki podeszła młoda kobieta i poprosiła o pieniądze na bułkę. Nieznajoma trzymała na rękach dziecko, które jak twierdziła, jest głodne i dla niego chce kupić posiłek. - Mieszkanka Tarnobrzega sięgnęła do torebki po portfel i przekazała kobiecie drobne pieniądze. Następnie obie panie rozeszły się w przeciwnych kierunkach - informują tarnobrzescy mundurowi.

Po tym wszystkim staruszka poszła do bankomatu wybrać pieniądze. Ale kiedy wracała, ponownie zatrzymała ją ta sama kobieta z dzieckiem, prosząc o dodatkowe 30 groszy. - Tarnobrzeżanka jeszcze raz sięgnęła do torebki po portfel. W pewnym momencie prosząca o pieniądze kobieta zakryła portfel dokumentami w foliowej koszulce i prawdopodobnie wtedy wyciągnęła z portfela 1200 zł - informują policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Wysoki mandat, punkty karne i utrata prawka. To kara jaka spotkała 36-latka za szybką jazdę

Policja szuka złodziejki! Rysopis

Niczego nie świadoma seniorka wróciła do domu. To wtedy zorientowała się, że została okradziona. Sprawę zgłosiła na policję. Mundurowi szukają teraz oszustki i liczą na pomoc świadków.

Rysopis złodziejki:

  • kobieta średniej budowy ciała, włosy ciemne, śniada karnacja. W chwili zdarzenia na głowie miała założoną chustę.
Z rzeszowskiego Rynku znika świąteczna choinka
Sonda
Znasz kogoś, kto stracił pieniądze na rzecz oszustów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE