Włodawska policja wyjaśnia śmierć 33-latka (zdjęcie ilustracyjne)

i

Autor: KWP Lublin (zdjęcie ilustracyjne)

Wysoki mandat, punkty karne i utrata prawka. To kara jaka spotkała 36-latka za szybką jazdę

2022-02-17 15:52

1500 zł, 10 punktów karnych i utrata prawka na najbliższe trzy miesiące. To kara, jaka spotkała 36-letniego kierowcę, który przez gminę Nowa Dęba pędził mając na liczniku 107 km/h. Pirata drogowego zauważyły policjantki, które patrolowały ulice.

Policjantki ruchu drogowego czuwały nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogą powiatową relacji Stale – Nowa Dęba. Mundurowe kontrolowały prędkość, z jaką poruszały się samochody. W pewnym momencie zauważyły na drodze w Alfredówce jadący samochód marki Honda, który poruszał się zdecydowanie za szybko. - Policjantki wykonały pomiar prędkości, który w obszarze zabudowanym wykazał 107 km/h. Kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o 57 km/h - informują tarnobrzescy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacie: Skutki silnego wiatru i burz. 52 interwencje strażaków i 4 tys. odbiorców bez prądu

Wysoki mandat, punkty karne i utrata prawka

Za kierownicą siedział 36-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Za przekroczenie prędkości, mężczyzna w najbliższych miesiącach będzie musiał rozstać się z kółkiem. Oprócz tego został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

Z rzeszowskiego Rynku znika świąteczna choinka
Sonda
Czy niebezpieczni kierowcy powinni tracić prawo jazdy na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE