Bułgar sprzedawał podrobione koszulki na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie

2021-03-22 12:59
Bułgar sprzedawał podrobione ubrania
Autor: KMP Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w niedzielę na bazarze przy ul. Dworaka sprzedawał podrobioną odzież. Oferował ubrania oznaczone podrobionymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi światowych producentów. Ubrania były tanie i niskiej jakości. Policjanci wyjaśniający sprawę przyjęli również pierwsze wnioski o ściganie od pełnomocników producentów.

W niedzielę, policjanci dostali informację o mężczyźnie, który sprzedaje na bazarze przy ul. Dworaka podrobioną odzież. Na miejscu funkcjonariusze zastali 29-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna sprzedawał podrobioną odzież znanych światowych marek.

Sprzedawał podrobione koszulki

Policjanci zabezpieczyli sprzedawane przez niego koszulki, łącznie 120 sztuk. Były oznaczone podrobionymi, zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie wyroby cechowały się niską jakością użytych do produkcji materiałów oraz niską jakością wykonania. Odpowiednio niska była również cena sprzedawanej odzieży.

Policjanci skontaktowali się z przedstawicielami pokrzywdzonych producentów, od których przyjęli pierwsze wnioski o ściganie oraz wszczęli postępowanie przygotowawcze. 29-latkowi grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

Rzeszów: Policyjna eskorta na porodówkę
Sonda
Jak często grasz w gry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE