Brzozów: Wiesz, do kogo należał ten pies? Zadzwoń na policję [ZDJĘCIA]

2021-03-12 12:24

Mały, rudy, w kagańcu i z praktycznie wrośniętą w szyję obrożą. Takiego psa znaleziono we wtorek w rejonie ulicy Rzecznej w Brzozowie. Na miejsce wezwano dzielnicowych, bo zwierzę wymagało pilnej pomocy weterynarza. Teraz mundurowi poszukują właściciela psa.

- We wtorek, około godz. 9.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu rannego psa w rejonie ulicy Rzecznej w Brzozowie. We wskazanym miejscu dzielnicowe zastały zgłaszającą, która przytrzymywała zranionego psa. Interweniujące funkcjonariuszki ustaliły, że zwierzę posiada rany w okolicy szyi pod obrożą, która była praktycznie wrośnięta w jego skórę. Na miejsce został wezwany lekarz weterynarii. Zwierzę wymagało pilnej pomocy - informują brzozowscy policjanci.

Teraz mundurowi szukają właściciela psa i proszą o każdy sygnał. W tym celu należy się kontaktować z Zespołem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, przy ul. Witosa 9, pokój nr 19, pod numerem telefonu - 47 82 91 335 lub dyżurnym 47 829 13 10.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie. 

Sensacyjne odkrycie pod ul. Grunwaldzką w Rzeszowie. Dawniej droga biegła inaczej!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE