Bon na zakupy za stary telefon z szuflady. Ile można dostać za wymianę?

i

Autor: pixabay.com

Bon na zakupy za stary telefon z szuflady. Ile można dostać?

2022-10-20 11:27

Stare i zalegające na dnie szuflady telefony można odsprzedać i dostać bon na zakupy spożywcze. Jak zrobić pożytek z nieużywanego sprzętu? Wystarczy udać się do jednego z salonów sieci Orange, gdzie urządzenie zostanie wycenione. Ile można dostać za taką wymianę? Gdzie zrealizować bon?

Firma Orange zachęca do odsprzedawania starych, nieużywanych smartfonów, które zalegają na dnie szuflady. Z niechcianego urządzenia można zrobić pożytek, a jest nim między innymi bon na zakupy spożywcze. Jak to zrobić? Wystarczy udać się do jednego z salonów stacjonarnych, gdzie sprzęt zostanie wyceniony przez pracownika. Bonem będzie można zrealizować na zakupy spożywcze w sklepach Żabka. Na czym polega promocja i jak z niej skorzystać? Ile maksymalnie można dostać za stary smartfon? Szczegóły poniżej.

Łabędź Leonidas w tarapatach

Bon na zakupy za stary telefon z szuflady

Firma Orange od dłuższego czasu prowadzi akcję odkupowania starych telefonów od Polaków. W zamian oferuje vouchery np. na przyszłe zakupy w ich salonach. Od niedawna urządzenia można wymienić także na bony spożywcze do Żabki.

Ile można dostać za stary telefon?

Jak informuje operator, wysokość bonu, który możemy uzyskać w salonie zależy od wyceny. Jeśli wartość smartfonu przekroczy 100 zł, dostaniemy bon w wysokości 100 zł (dwa bony po 50 zł) Jeżeli telefon zostanie wyceniony poniżej 100 zł, wówczas dostaniemy jeden bon o wartości 50 zł.

Jak zrealizować bon Orange w Żabce?

Aby skorzystać z takiego rozwiązania nie trzeba być klientem Orange. Nie trzeba posiadać także akcesoriów, takich jak ładowarka itp. Po wizycie w salonie bon na zakupy zostanie przesłany SMS-em, w ciągu siedmiu dni od sprzedania telefonu. Co ważne, maksymalnie można odsprzedać pięć telefonów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE