Atak w banku w Przemyślu. W sieci krąży nagranie z niebezpiecznego zajścia

i

Autor: fot. Internet

Atak w banku w Przemyślu. Seniorka wymierzyła agresorce cios kulą ortopedyczną [WIDEO]

2022-12-08 16:03

W Przemyślu miało miejsce niecodzienne zajście. W jednym z banków na terenie miasta kobieta zaatakowała pracownicę. Złapała ją za włosy i wyciągnęła nóż. Pozostali próbowali nakłonić napastniczkę do przestania, ale da nie dawała za wygraną. W końcu pracownicę wyzwoliła starsza kobieta, która zaczęła uderzać agresorkę kulą ortopedyczną.

W Internecie pojawiło się nagranie z bardzo niebezpiecznego zajścia, które miało miejsce w banku przy ul. Mickiewicza w Przemyślu. Po godzinie 16.00 we wtorek pojawiła się tam kobieta, która zażądała od obsługi pieniędzy, grożąc im nożem. Na nagraniu widać jak agresorka trzyma jedną z pracownic za włosy. Pozostali próbują nakłonić ją do przestania. W pewnym momencie możemy zobaczyć starszą kobietę, najprawdopodobniej klientkę banku, która zaczęła uderzać agresorkę laską. To pozwoliło na to, by do akcji wkroczyli inni i wspólnie obezwładnili napastniczkę.  

Atak w banku w Przemyślu

Jak jeszcze w środę informowała policja, w zajściu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze, którzy zostali wezwani na miejsce zatrzymali agresorkę i przewieźli ją do aresztu. Jak słyszymy w przemyskiej policji – była to 26-letni kobieta, która odpowie za rozbój z niebezpiecznym narzędziem. Materiały dowodowe w sprawie zostały przekazane Prokuraturze Rejonowej w Przemyślu. W czwartek 7 grudnia agresorka usłyszała zarzuty. 

Napad na bank w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE