Asseco Resovia Rzeszów ma nowego środkowego! To kolejne wzmocnienie rzeszowskiej drużyny

2021-05-25 12:30
Asseco Resovia Rzeszów ma nowego środkowego! Jan Kozamernik podpisał kontrakt z klubem!
Autor: Pixabay.com

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego środkowego! Dwudziestopięciolatek do Rzeszowa przenosi się z drużyny Power Volley Milano. Na koncie Kozamernik ma m.in. dwukrotne srebro drużynowych Mistrzostw Europy. To nie jedyne wzmocnienie rzeszowskiej drużyny. Kto do tej pory dołączył do Asseco? Zmiany dotknęły również sztabu.

Asseco Resovia Rzeszów - kolejne wzmocnienia drużyny, tym razem dwuletni kontrakt z klubem z Podkarpacia podpisał właśnie Jan Kozamernik. Będzie drugim obok Klemena Cebulja Słoweńcem w rzeszowskim zespole. Dwudziestopięciolatek do stolicy innowacji przenosi się z drużyny Power Volley Milano, z którą w poprzednim sezonie zdobył Puchar Challenge. Na koncie Kozamernik ma także m.in. dwukrotne srebro drużynowych Mistrzostw Europy.

CZYTAJ TAKŻE: Którędy przejedzie III etap Tour de Pologne na Podkarpaciu? Sporo premii na trasie!

Wzmocnienia Asseco Resovii

Wcześniej roczny kontrakt z klubem podpisał też m.in. Jakub Bucki. Siatkarz w poprzednim sezonie reprezentował kolory Jastrzębskiego Węgla. Trzydziestodwuletni atakujący tylko w minionym sezonie zdobył 177 punktów, z czego 24 bezpośrednio z zagrywki. Jak piszą władze klubu- to właśnie mocne i trudne serwisy są jego znakiem rozpoznawczym.

To jednak nie wszystko - rzeszowski klub poinformował także o podpisaniu rocznej umowy z Samem Deroo. Belgijski przyjmujący do Rzeszowa przenosi się z Moskwy, gdzie z drużyną Dynama zdobył w poprzednim sezonie Mistrzostwo Rosji, Puchar Rosji oraz Puchar CEV. Deroo znany jest także polskim kibicom - nim trafił do Rosji, przez cztery sezony bronił barw Zaksy Kędzierzyn-Koźle.

Zmiany w Asseco Resovii Rzeszów dotknęły także sztabu szkoleniowego. Francesco Cadeddu zastąpił na stanowisku trenera przygotowania fizycznego. Andrzeja Zahorskiego.

Czesław Lang zaprasza na III etap Tour de Pologne

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE