Amfetamina, kokaina, haszysz i 6 tys. tabletek ecstasy. To wszystko znalazła policja u JEDNEGO mieszkańca

2021-03-29 14:27
Amfetamina, kokaina, haszyszy i 6 tys. tabletek ecstasy. To wszystko znalazła policja u JEDNEGO mieszkańca
Autor: KMP Krosno

Policjanci zatrzymali 28-latka, gdy jechali na przeszukanie lokalu, w którym ten przechowywał narkotyki. Mężczyzna na widok policji zacząć uciekać samochodem, policja podjęła pościg. W magazynie miał amfetaminę, marihuanę, kokainę, haszysz i blisko 6 tys. tabletek ecstasy. Dodatkowo 28-latek odpowie za znieważenie policjantów.

Spis treści

  1. Pościg za podejrzanym
  2. Istny magazyn narkotyków

Policjanci z Krosna, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-latka, którego podejrzewali o to, że może posiadać znaczną ilość narkotyków.

Pościg za podejrzanym

Policjanci wytypowali lokalizację, gdzie mężczyzna może trzymać narkotyki. W trakcie dojazdu na przeszukanie, mundurowi zauważyli wyjeżdżający z posesji samochód, za kierownicą którego siedział podejrzewany mężczyzna. Policjanci użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nakazując kierującemu zatrzymanie się, jednak ten gwałtownie przyspieszył i podjął próbę ucieczki.

Policjanci rozpoczęli pościg i chwilę później, 28-latek został zatrzymany. Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie kokainę. Po zatrzymaniu funkcjonariusze wrócili na teren posesji, gdzie w obecności zatrzymanego odbyło się przeszukanie. Wtedy mężczyzna znieważył funkcjonariuszy, groził im i zmuszał do odstąpienia od czynności służbowych.

CZYTAJ TAKŻE: Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Zdradziło go nerwowe zachowanie: raz szedł w lewo, raz w prawo

Istny magazyn narkotyków

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie około 4 kg narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany, kokainy, haszyszu, blisko 6 tys. tabletek ecstasy oraz urządzenia służące do porcjowania zabronionych substancji.

28-letni krośnianin został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za znieważenie funkcjonariuszy i ucieczkę przed Policją.

Raport z anteny 29.03, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE