Amfetamina, kokaina, haszysz i 6 tys. tabletek ecstasy. To wszystko znalazła policja u JEDNEGO mieszkańca

2021-03-29 14:27
Amfetamina, kokaina, haszyszy i 6 tys. tabletek ecstasy. To wszystko znalazła policja u JEDNEGO mieszkańca
Autor: KMP Krosno

Policjanci zatrzymali 28-latka, gdy jechali na przeszukanie lokalu, w którym ten przechowywał narkotyki. Mężczyzna na widok policji zacząć uciekać samochodem, policja podjęła pościg. W magazynie miał amfetaminę, marihuanę, kokainę, haszysz i blisko 6 tys. tabletek ecstasy. Dodatkowo 28-latek odpowie za znieważenie policjantów.

Spis treści

  1. Pościg za podejrzanym
  2. Istny magazyn narkotyków

Policjanci z Krosna, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-latka, którego podejrzewali o to, że może posiadać znaczną ilość narkotyków.

Pościg za podejrzanym

Policjanci wytypowali lokalizację, gdzie mężczyzna może trzymać narkotyki. W trakcie dojazdu na przeszukanie, mundurowi zauważyli wyjeżdżający z posesji samochód, za kierownicą którego siedział podejrzewany mężczyzna. Policjanci użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nakazując kierującemu zatrzymanie się, jednak ten gwałtownie przyspieszył i podjął próbę ucieczki.

Policjanci rozpoczęli pościg i chwilę później, 28-latek został zatrzymany. Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie kokainę. Po zatrzymaniu funkcjonariusze wrócili na teren posesji, gdzie w obecności zatrzymanego odbyło się przeszukanie. Wtedy mężczyzna znieważył funkcjonariuszy, groził im i zmuszał do odstąpienia od czynności służbowych.

CZYTAJ TAKŻE: Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Zdradziło go nerwowe zachowanie: raz szedł w lewo, raz w prawo

Istny magazyn narkotyków

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie około 4 kg narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany, kokainy, haszyszu, blisko 6 tys. tabletek ecstasy oraz urządzenia służące do porcjowania zabronionych substancji.

28-letni krośnianin został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za znieważenie funkcjonariuszy i ucieczkę przed Policją.

Raport z anteny 29.03, godz.10
Sonda
Co myślisz o sprzedaży alkoholu na stacji paliw?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE