Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Zdradziło go nerwowe zachowanie: raz szedł w lewo, raz w prawo

2021-03-29 11:17
Zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny
Autor: KMP Tarnobrzeg

Policjanci z Tarnobrzegu zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Uwagę mundurowych zwróciło dziwne zachowanie spacerowicza. Został zatrzymany na ul. Przyjaźni w Tarnobrzegu. Mężczyzna był poszukiwany ponieważ ma do odbycia karę pozbawienia wolności.

W sobotę przed godzina 3.00 w nocy, policjanci z Tarnobrzega zauważyli na ul. Przyjaźni mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać. Był nerwowy, odwracał się w drugą stronę i mimo, że kierował się w stronę drzwi prowadzących do stacji paliw, nagle zaczął zmieniać kierunki. Raz szedł w lewo, a za chwilę w prawo. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest przyczyną takiego zachowanie „spacerowicza”.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna był poszukiwany bo miał do odbycia karę pozbawienia wolności. 32-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego.

Rzeszowscy licealiści zachęcają do badań profilaktycznych
Sonda
Co myślisz o sprzedaży alkoholu na stacji paliw?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE