Amerykanie sprawdzą, jak żyje się w Rzeszowie i Polsce. Kręcili "Flavour of Poland"

2020-01-21 8:31
Amerykanie sprawdzą, jak żyje się i jaka w Rzeszowie. Kręcili program Flavour of Poland
Autor: Pixabay

Na Facebooku programu można znaleźć zdjęcia, na podstawie których już można wywnioskować, co pokażą Amerykanie. Premiera kulinarnego serialu podróżniczego jest zaplanowana na jesień.

Amerykanie już jesienią będą mogli zobaczyć, jak smakuje Rzeszów. Edyta Ślusarczyk i Robert Wachowiak siedemnaście lat temu osiedlili się w Stanach Zjednoczonych. Tam stworzyli grupę producencką, która zajmuje się kręceniem filmów dokumentalnych. Teraz wpadli na pomysł, by zrealizować 13-odcinkowy serial kulinarny o kulturze, kuchni i zwyczajach w naszym kraju.
Premierę zaplanowano na jesień. Już teraz wiadomo, że we "Flavour of Poland" znajdzie się też Rzeszów. Program będzie pokazany w 340 kanałach amerykańskiej telewizji i zobaczy go aż 300 milionów Amerykanów.
Pomysłodawcy programu opowiedzieli o jego idei w Dzień Dobry TVN. Na podstawie zdjęć na Facebooku można wywnioskować, co będzie prezentowane w stolicy regionu. Prowadząca pozuje z pomnikiem Tadeusza Nalepy na 3 Maja, przy studni w Rynku, w okolicy fontanny multimedialnej i przy Zamku Lubomirskich.

Są też ujęcia kręcone w Zamku Dubiecko.

Na stronie programu można też znaleźć zwiastun rzeszowskiego odcinka. Zapowiada się smacznie i z nutką tradycji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE