19-latek ukradł auto spod sklepu i wjechał nim w drzewo. Na dodatek był kompletnie pijany

2021-03-21 19:17
Policja zatrzymała 19-letniego złodzieja
Autor: KPP Stalowa Wola

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali 19-latka, który spod sklepu w miejscowości Kępie Zaleszańskie ukradł samochód, wjechał nim w drzewo, a następnie je porzucił. Na dodatek był pijany. Młody mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Właściciel auta, jeszcze przed przyjazdem policji chciał sam zatrzymać złodzieja.

W piątek stalowowolska policja dostała zgłoszenie, że spod sklepu w miejscowości Kępie Zaleszańskie skradziono volkswagena Polo. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że skradziony pojazd wjechał w drzewo i został porzucony.

Zostawił kluczyki w aucie

Policjanci rozpoczęli poszukiwania mężczyzny podejrzanego o kradzież. Dodatkowo właściciel pojazdu powiedział mundurowym jak wyglądał złodziej. Stalowowolscy policjanci szybko zatrzymali 19-latniego mężczyznę. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2,5 promila.

Jak udało się ustalić, właściciel volkswagena zostawił samochód przed sklepem z wyłączonym silnikiem, jednak w aucie zostały zapasowe kluczyki. 19-latek, mieszkaniec gminy Zaleszany wykorzystał ten fakt, wsiadł do pojazdu i odjechał.

Właściciel samochodu chciał zatrzymać złodzieja

Kiedy właściciel samochodu zorientował się co się stało, poprosił znajomego o pomoc i jego samochodem udali się w poszukiwaniu skradzionego pojazdu. Mężczyźni próbowali zatrzymać volkswagena, jednak temu udało się odjechać. Jakiś czas później zauważyli porzucone i uszkodzone auto.

Desperat skoczył z mostu

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko jedna osoba na sto zdobędzie komplet. Czy to ty?

Pytanie 1 z 10
Z podboju jakiego kraju znany jest Hernán Cortés?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE