Agnieszka Woźniak-Starak odpoczywa w bikini. Sylwetka gwiazdy zachwyca

2026-05-26 16:02

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na krótki odpoczynek od zawodowych zobowiązań i wyruszyła na wyczekiwane wakacje. Prezenterka udostępniła w sieci zdjęcia, na których widać, jak spędza czas w stroju kąpielowym. Obserwatorzy natychmiast zwrócili uwagę nie tylko na piękne otoczenie, ale przede wszystkim na rewelacyjną formę dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak kusi figurą na wakacjach. Powrót do Pytania na śniadanie

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat uchodzi za jedną z najbardziej znanych postaci rodzimego show-biznesu. Ostatnio w jej karierze zaszły znaczące zmiany. Dziennikarka zakończyła współpracę z telewizją TVN i dołączyła do ekipy „Pytania na śniadanie”, z którym była związana już w przeszłości. Pomimo napiętego grafiku i wielu obowiązków, gwiazda dba o chwile wytchnienia. Zazwyczaj szuka spokoju na Mazurach, gdzie ładuje baterie wśród przyrody i zwierząt, unikając medialnego hałasu. Teraz jednak zdecydowała się na tradycyjny, letni wypoczynek w ciepłych krajach.

Zobacz też: "Szał i obłęd". Joanna Przetakiewicz kazała sobie zbudować atrapę wiatraka i kabaretu na imieniny...

Sonda
Będzie Ci brakować Agnieszki Woźniak-Starak w TVN?

Zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak w bikini podbijają internet. Fani komentują

Dziennikarka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie kilkoma ujęciami z wyjazdu, pokazując, w jaki sposób relaksuje się podczas urlopu. Na jednym z nagrań udostępnionych w relacji można było zaobserwować wzburzone fale podczas morskiej wyprawy.

Zobacz też: Zgody nie będzie! Woźniak-Starak nazywa Dodę "największą kłamczuchą". Piosenkarka odpowiada!

Największe emocje wzbudziło jednak zdjęcie zrobione z ręki, na którym Agnieszka Woźniak-Starak pozuje na leżaku w stroju kąpielowym i ciemnych okularach. W dołączonym opisie zasugerowała, że ma zamiar całkowicie odciąć się od codziennych spraw i poświęcić czas wyłącznie na regenerację sił.

To nie koniec niespodzianek dla fanów. Prezenterka udostępniła również bardziej naturalne ujęcie, na którym widać, jak siedzi na leżaku, trzymając w ręku smartfona. Uwagę internautów skupił nie tylko wakacyjny klimat, ale przede wszystkim doskonała sylwetka dziennikarki. Posypały się pozytywne komentarze dotyczące jej wyglądu i świetnej formy. Wiele osób zauważyło, że gwiazda prezentuje się wyjątkowo młodo i promiennie.

Podczas tego wpisu oczom fanów ukazał się również tatuaż, który gwiazda posiada tuż nad kostką. Jej wakacyjne zdjęcia błyskawicznie obiegły internet, zyskując ogromną popularność. A wy lubicie podglądać, jak odpoczywają znane osoby?

Zobacz też: "Szał i obłęd". Joanna Przetakiewicz kazała sobie zbudować atrapę wiatraka i kabaretu na imieniny...

Agnieszka Woźniak-Starak o letnim studiu i kulisach "Pytania na śniadanie". Nagle pojawił się Łukasz Kadziewicz