Znana jest przyczyna śmierci 25 latka, którego ciało znaleziono w powiecie szydłowieckim

2022-12-08 13:31
temida
Autor: źródło Pixabay

Wychłodzenie było bezpośrednią przyczyną śmierci 25 latka, który został znaleziony w Szydłówku w powiecie szydłowieckim. Był poszukiwany przez policję i straż pożarną.

Ciało 25 letniego mężczyzny zostało znalezione w ubiegłym tygodniu. Z informacji na portalach społecznościowych wynika, że był on pacjentem szpitala w Krychnowicach i oddalił się z lecznicy. Jak czytamy na stronie Sołectwa Szydłówek: "Poinformował rodzinę, że coś wydarzyło się na oddziale, nie podając szczegółów zdarzenia" Teraz znana jest przyczyna jego śmierci.

- Sekcja wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu. jest to mężczyzna, który samowolnie opuścił jedną z placówek medycznych. Śledztwo prowadzone jest przez prokuraturę w Szydłowcu w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci - mówi Agnieszka Borkowska rzecznik radomskiej porkuratury.

Mimo ustalenia przyczyn śmierci,przeprowadzone będą kolejne badania toksykologiczne.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE