Trwa remont frontowej elewacji budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej [FOTO]

2022-08-12 13:59

Mija już miesiąc od kiedy rozpoczął się remont frontu budynku miejskiej książnicy przy ul. Piłsudskiego. Jakie prace obecnie są prowadzone? O tym w artykule.

Radomska książnica zyska nowy blask. Trwa remont frontowej elewacji budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w centrum miasta. Zmiany dotyczą nie tylko ścian na zewnątrz, ale również drzwi wejściowych do biblioteki i znajdujących się przed nimi schodów.

Obecnie oczyszczany jest front budynku, a także prowadzone są pracę demontażowe konieczne przy renowacji schodów. Dodatkowo trwa osobny remont ogrodzenia biblioteki. Przypomnijmy, renowacja frontu była potrzebna, ponieważ budynek był w nie najlepszym stanie.

Pracę przy frontowej elewacji budynku mają zakończyć się do końca października. Jednocześnie biblioteka informuje że obecnie schody przed głównym wejściem są wyłączone z użytku. Tymczasowe wejście jest po lewej stronie budynku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE