konkurs o laur marszałka

i

Autor: źródło: mazovia.pl

Trwa nabór w konkursie o Laur Marszałka!

2023-02-02 10:16

Do końca lutego potrwa nabór w corocznym konkursie samorządu Mazowsza. W plebiscycie o laur marszałka województwa mazowieckiego mogą wziąć udział koła gospodyń wiejskich czy producenci żywności, a także osoby fizyczne.

Regionalne potrawy czy produkty własnego wyrobu z szansą na nagrodę. Ruszył nabór do 16. edycji konkursu o laur marszałka województwa mazowieckiego. Udział w konkursie mogą brać nie tylko koła gospodyń wiejskich.

Konkurs jest skierowany do producentów żywności z terenu województwa mazowieckiego. Mogą się do niego zgłosić nie tylko firmy komercyjne, lecz także podmioty i organizacje zajmujące się wytwarzaniem żywności na mniejszą skalę, np. koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne, gospodarstwa ekologiczne oraz osoby fizyczne - powiedział marszałek Mazowsza, Adam Struzik.

Nabór potrwa do wtorku, 28 lutego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE