Sąd Okręgowy w Lublinie (zdjęcie z 2014 r.)

i

Autor: Google (zdjęcie z 2014r.)

Roman S. prezes firmy która budowała RCS pozostanie w areszcie

2021-12-08 15:19

Roman S. pozostanie w tymczasowym areszcie do 14 lutego. Więcej o tym w artykule.

Prezes firmy która jako pierwsza budowała Radomskie Centrum Sportu pozostanie w Areszcie. Sad Okręgowy w Lublinie zdecydował że Roman S. nie będzie mógł wyjść za kaucją 300 tys. złotych. Przypomnijmy, w sprawie budowy RCS przedstawiono mu 15 zarzutów, z czego jeden dotyczy wyłudzenia na prawie 4 mln złotych o czym więcej pisaliśmy TU.

Sąd Okręgowy w Lublinie podzielił argumenty podniesione w zażaleniu przez Prokuratora i uznał je za zasadne, w związku z czym zmienił decyzję sądu pierwszej instancji. Oznacza to, że podejrzany w dalszym ciągu będzie pozostał w areszcie i środkiem zapobiegawczym aktualnie stosowanym wobec jego osoby, jest tymczasowe aresztowanie.

Powiedziała nam Barbara Markowska, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. Roman S. pozostanie w areszcie do 14 lutego. Za każdy zarzutów grozi mu do 10 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE