Radomskie Smaki - kulinarna gra miejska.

2022-10-05 8:59
Radomskie Smaki - gra miejska
Autor: FB/Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej zaprasza do udziału w grze miejskiej "Radomskie Smaki'. Będzie można poznać miasto od jego kulinarnej strony. Wydarzenie już 8 października w Kamienicy Deskurów.

Zagadki, możliwość poznania kultowych miejsc w Radomiu, a także serwowanych w nich specjałów kulinarnych - Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej zaprasza na grę miejską "Smaki Radomia". - Turystyka kulinarna jest bardzo popularna - mówi Magdalena Krajewska, prezes organizacji:

Turystyka kulinarna na którą chcemy postawić przy okazji organizacji tego projektu naprawdę jest teraz bardzo popularna ostatnimi czasy. Każdy w zasadzie kto podróżuje jest uczestnikiem tej turystyki kulinarnej i chcielibyśmy zwiększyć świadomość turystów w tym zakresie, którzy podróżują po ziemi radomskiej.

Radomskie Smaki już 8 października o godzinie 11 w Kamienicy Deskurów. Na wydarzenie obowiązują zapisy.  Szczegóły dostępne na stronie Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Radomskiej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE