Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza do siebie na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny

2021-03-22 10:40
Materiał prasowy
Autor: Źródło: muzeum-radom.pl

Ponieważ muzea typu skansenowskiego, mogą być otwarte przy zachowaniu reżimu sanitarnego, placowka zaprasza do siebie na spacer na świeżym powietrzu.

Zapraszają do siebie na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Z taką propozycją wychodzi Muzeum Wsi Radomskiej, które pozostaje otwarte w dobie pandemii. Jak mówi Ilona Jaroszek, dyrektor muzeum, jest to możliwe, ponieważ ustawa wprowadzona przez rząd pozwala placówce na pozostanie otwartym dla zwiedzających:

Muzea typu skansenowskiego, czyli takie które mają swoje obiekty na wolnym powietrzu, nie muszą zostać zamknięte. Oczywiście żyjemy w reżimie sanitarnym, mamy obostrzenia które respektujemy. Musimy nosić maseczki przebywając na terenie Muzeum Wsi Radomskiej, musimy zdezynfekować ręce, zachować odległość, aczkolwiek możemy po muzeum spacerować. Stąd też bardzo serdecznie zapraszam do muzeum na spacery w wolne weekendy, jak również na tygodniu.

Po skansenie możemy spacerować, jednak obiekty i wystawy do zwiedzania pozostają zamknięte. Regulamin zwiedzania dostępny jest na stronie muzeum.

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18
Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE