Mieszkanie plus w Radomiu: Można już ubiegać się o dopłaty do czynszu

2022-05-19 14:22
Mieszkanie Plus w Radomiu
Autor: Karol Pakosz

Do wniosków potrzebna jest odpowiednia dokumentacja. Więcej o tym w artykule.

Trwa przyjmowanie wniosków o dopłaty do czynszu dla najemców mieszkania plus w Radomiu. Zajmuje się tym wydział zdrowia i polityki społecznej urzędu miejskiego. Osoby, które chcą składać taki wniosek muszą pamiętać o odpowiedniej dokumentacji:

Do wniosku należy dołączyć kopię umowy najmu lub umowy zabezpieczającej do zawarcia umowy najmu, oświadczenie o liczbie osób wchodzących w skład gospodarstwa domowego i oświadczenie o wysokości dochodów gospodarstwa domowego za rok kalendarzowy. - Informuje Janusz Kalinowski z Urzędu Miasta.

Szczegółowe informacje o dopłatach jak i wzór wniosku dostępne są na stronie miasta w biuletynie informacji publicznej. Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu oficjalnie oddano do użytku Mieszkania Plus w Radomiu. W dwóch blokach jakie powstały przy ul. Tytoniowej mieści się 124 mieszkania.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE