Radomskie kluby odwołały imprezy

i

Autor: źródło: pixabay

KORONAWIRUS: Radomskie kluby odwołały imprezy

2020-03-13 11:33

Większość imprez w mieście odwołanych. Mowa o dyskotekach w klubach nocnych. Decyzją rządu wszystkie placówki oświatowe i kulturalne zostały zamknięte, jednak do tej pory nie wiadomo było co z klubami, oferującymi nocne zabawy. Jak udało nam się ustalić, większość radomskich klubów nocnych zawiesiła najbliższe planowane imprezy.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radomiu apelował do organizatorów imprez, by zwiesiły lub wstrzymały swoją działalność w związku z epidemią koronawirusa.

Moim zdaniem wszystkie dyskoteki powinny przestać działać lub przynajmniej odwołać część imprez. Dzięki temu młodzież łatwiej będzie zatrzymać w domu na okres tej społecznej kwarantanny – mówił Włodzimierz Wolski, dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radomiu.

Jak udało nam się ustalić, niektóre radomskie kluby odwołały imprezy, które miały odbywać się w najbliższym czasie. Część z nich całkowicie zawiesiła swoją działalność aż do odwołania.

W domu też można się dobrze bawić. Wszyscy mamy telewizory, odtwarzacze muzyki. Można też poczytać ciekawą książkę czy zająć się swoimi pasjami. Albo po prostu się uczyć – powiedział Włodzimierz Wolski.

Przypomnijmy, że decyzją rządu na dwa tygodnie od środy, 11 marca zostały zamknięte wszystkie placówki oświatowe czyli żłobki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie. Premier Mateusz Morawiecki zarządził również zamknięcie placówek kultury, takich jak muzeów, kin czy teatrów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE