KORONAWIRUS: Radomski urząd miejski ogranicza obsługę intersantów

2020-03-17 9:36
magistrat
Autor: Wojciech Wojcikowski

Kolejna zmiana organizacji pracy w radomskim magistracie. Wszystko z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Radomia, od wtorku, 17 marca, do odwołania, urząd będzie wykonywał swoje zadania w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę mieszkańców. Wszelkie dokumenty i wnioski należy składać drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty lub w okienku podawczym przy ul. Kilińskiego 30. Obsługa interesantów jest prowadzona za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Ograniczenie nie dotyczy jedynie bieżącej rejestracji zgonów oraz sporządzania aktów zgonów. Te zadania są realizowane przez pracowników Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Moniuszki 9

- Chcemy do minimum ograniczyć kontakt mieszkańców z pracownikami urzędu miejskiego- mówi prezydent Radosław Witkowski. - Nie będziemy jednak ograniczać pracy magistratu. Chcemy w dalszym ciągu realizować wszystkie usługi na rzecz mieszkańców Radomia. Siłą rzeczy część pracowników będzie pracowała zdalnie. 

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego informuje jednocześnie, że wszystkie rezerwacje wizyt zostały odwołane. Wszelkie dokumenty i wnioski do Wydziału należy składać za pośrednictwem: poczty, elektronicznej platformy ePuap, elektronicznej skrzynki podawczej Systemu Pojazd i Kierowca pod adresem: https://www.esp.pwpw.pl lub poprzez złożenie w okienku podawczym przy ul. Kilińskiego 30.

W przypadkach losowych i niecierpiących zwłoki sprawy mogą być załatwiane po uprzednim kontakcie telefonicznym. Numery telefonów do wszystkich wydziałów i biur Urzędu Miejskiego dostępne są w zakładce: http://bip.radom.pl/ra/urzad-miejski/wydzialy-biura.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE