Szalony powrót z Andrzejek w Radomiu. Kierowca BMW STARANOWAŁ 10 samochodów [WIDEO]

2021-11-29 11:22
Szalony powrót z Andrzejek w Radomiu. Kierowca BMW STARANOWAŁ 10 samochodów [WIDEO]
Autor: AD/screen TT: https://twitter.com/pablo282_/status/1464931810656366594 Szalony powrót z "Andrzejek" w Radomiu. Kierowca BMW STARANOWAŁ 10 samochodów [WIDEO]

Szok! Szalony rajd w Radomiu. 36-letni kierowca BMW uszkodził w centrum miasta 10 samochodów. Mężczyzna był pijany, prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i po kolei uderzał w szereg zaparkowanych przed jednym z hoteli aut. W sieci pojawiło się nagranie z całego zdarzenia.

Jak ustaliła policja, około godziny 5.40, 36-latek kierujący BMW jechał ulicą Słowackiego od Żeromskiego.

Uderzył w dziesięć pojazdów, prawidłowo zaparkowanych na parkingu wzdłuż jezdni i rozbił dziesięć aut - powiedział st. sierżant Kamil Warda z Komedy Miejskiej Policji w Radomiu.

Mężczyzna został zatrzymany. Jak wykazało badanie trzeźwości, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany. Zabezpieczony został również monitoring z tego miejsca. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

Nagranie z tego zdarzenia pojawiło się też mediach społecznościowych. Widać na nim, jak 36-latek z ogromnym pędem wpada na zaparkowane samochody. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy zostały wręcz przestawione. Niektóre z nich mają na tyle poważne uszkodzenia, że będą nadawać się tylko do kasacji.