Jarmark Świąteczny w Radomiu odbędzie się

2021-11-17 11:38

Po rocznej przerwie wraca Jarmark Świąteczny. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17 -19 grudnia w nowym miejscu - na placu Jagiellońskim. Miasto czeka na oferty wystawców do 19 listopada.

Jarmark Świąteczny w Radomiu wraca po rocznej przerwie. Będzie jednak w nowym miejscu - na placu Jagiellońskim. Do tej pory Jarmark Świąteczny był organizowany na placu Corazziego. -  To ze względu na panująca pandemie – informuje Mateusz Tyczyński, wiceprezydent Radomia.

Plac Jagielloński jest dużo większy niż plac Corazziego. Tam będzie łatwiej zachować reżim bezpieczeństwa, który w obliczu pandemii będziemy chcieli najmocniej podkreślać. Chcemy, żeby mieszkańcy skorzystali z Jarmarku Świątecznego, ale bezpiecznie.

W ramach Jarmarku Świątecznego odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Swój udział wystawcy mogą zgłaszać do 19 listopada. Szczegóły dostępne na stronie bip.radom.pl. Na uczestników Kiermaszu Świątecznego czeka moc atrakcji między innymi koncerty, konkursy, a nawet zlot food trucków.​ - Liczymy, że wydarzenie przyciągnie wielu mieszkańców – dodaje Tyczyński.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, ale i wystawców. Chętnych wystawców, którzy chcą swoje wyroby sprzedawać, bo zaplanowaliśmy bardzo atrakcyjny program. Liczymy na to, że wielu Radomian odwiedzi to miejsce, więc dla wystawców to atrakcyjny  sposób na zaprezentowanie swoich wyrobów.

Jarmark Świąteczny odbędzie się w dniach 17 – 19 grudnia na placu Jagiellońskim.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE