Gala BABILON MMA po raz 6 w Radomiu

2022-06-07 10:32
29 BABILON MMA
Autor: BABILON MMA

W najbliższy piątek (10 czerwca) w hali Radomskiego Centrum Sportu odbędzie się 29 Gala BABILON MMA. Początek walk o 19.

10 czerwca federacja Babilon MMA po raz szósty zawita w Radomiu! W klatce ponownie pojawią się czołowi zawodnicy polskiej sceny MMA. W pojedynku wieczoru czeka nas wojna stylów - miejscowy bohater Piotr Kacprzak zmierzy się z Damianem Zorczykowskim o mistrzowski pas Babilon MMA w wadze piórkowej. 

Na tej samej gali pojawi się plejada lokalnych zawodników, którzy stoczą ważne i ciekawe potyczki. W wadze półśredniej (do 77 kg) Łukasz Siwiec (6-1) zmierzy się z niepokonanym Konradem Rusińskim (4-0), a Tymoteusz "The Honey Badger" Łopaczyk (8-3) spotka się z Kleversonem Sampai, a nie jak wcześniej zaplanowano z Jakubem Kamieniarzem (9-8). Wystąpią także radomscy zawodnicy wagi lekkiej (do 70 kg) - Marcin Skrzek (6-3) oraz Damian "Iti" Zuba (4-3). Do klatki powróci również 26-letni Karol Kutyła (6-3), którego kariera rozwija się w bardzo szybkim tempie oraz mniej doświadczeni Grzegorz Rutkowski i Bartłomiej Nowak (semi-pro).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE