Czy pumptrack na Borkach będzie póżniej ?

2022-08-19 12:06
pumptruck
Autor: źródło FB Marcin Kaca

Trwają prace przy budowie specjalnego toru pump track przy zalewie na radomskich Borkach. Firma wykonująca prace przy zalewie na Borkach zwróciła się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z prośbą o wydłużenie terminu realizacji inwestycji.

Pumptrack będzie składał się z dwóch torów, o kształcie pętli, ze wzniesieniami i spadkami. Pierwszy - dla zaawansowanych, drugi łagodniejszy dla dzieci. Pierwotnie prace miały się zakończyć z końcem sierpnia, ale wykonawca wniósł właśnie o przesunięcie tego terminu.

 - Prace wykonuje firma z Poznania, która specjalizuję się w budowaniu pumptracków. Firma ta złożyła wniosek o wydłużenie terminu do 15 września. Teraz Inspektor Nadzoru Budowlanego będzie się zajmował tym wnioskiem. Musimy poczekać na jego decyzję - mówi Dariusz Osiej rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. 

Pump truck na Borkach wykonywany jest jako jedno z zadań w tegorocznym budżecie obywatelskim. Na tę inwestycję przeznaczono milion złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE