pierwszy zimowy sparing Broni

Autor: bronradom.pl

Broń Radom już po pierwszym zimowym sparingu. Dobry wynik piłkarzy z Plant

2021-01-18 12:48

To był udany weekend dla radomskich ​drużyn. Dobre wieści płyną też z obozu Broni, która rozegrała swój pierwszy zimowy sparing. Radomianie pokonali trzecioligową Stal Kraśnik 4:1.

Wszystkie bramki padły w pierwszej części meczu. Trener drużyny z Plant, Artur Kupiec nie ukrywał zadowolenia z tego, że spotkanie udało się rozegrać. - Wiadomo jaka jest sytuacja, wiadomo jaki jest okres i tu dziękuję drużynie z Kraśnika, za to że przyjechała tyle kilometrów i zagrali z Nami, powiedział po meczu Artur Kupiec. - Zwycięstwo buduje i poprawia atmosferę, natomiast chodziło Nam o to, żeby nikt nie nabawił się kontuzji, żeby wszyscy byli zdrowi, dodaje trener radomian.

Broń zbroi się przed rundą wiosenną i testuje zawodników, którzy mogą dołączy do drużyny. W zespole jest już Paweł Wolski, zdaniem trenera Kupca to wartościowy gracz, tak jak  Mateusz Jagiełło, który według szkoleniowca będzie "dobrym duchem" drużyny. W kręgu zainteresowania szkoleniowca Broni są Szymon Kołosowski i Konrad Szkopiński - Jesteśmy zainteresowani tymi zawodnikami, bo są to ambitni chłopcy, którzy na pewno będą ciężko pracować, żeby temu zespołowi pomóc. Mam nadzieję, że dużo dobrego wniosą do drużyny, bo mają do tego predyspozycje, mówi Artur Kupiec.

Za tydzień Broń zagra sparing z GKS nowiny, a za dwa tygodnie ma w planie potyczkę z KSZO Ostrowiec.

Bramki: Elian Hernandez 14, Szkopinski 31 z karnego, Wolski 41, Lesniewski 42 - Gajewski 35

Broń I połowa: Małecki - Machajek, Jagieła, Jagiełło, Kołosowski, Leśniewski, Wolski, Szkopiński, Elian Hernandez, Goljasz, Śliwiński.

Broń II połowa: Zacharski - Pociecha, Kupiec, Jagiełło (60 Girma), Stefański, Dąbrowski, Leśniewski (60 Piotrowski), Carbajal, Smuczyński, Szkopiński (60 Elian), Kielak.

Źródło: bronradom.pl