Broń pokonuje w sparingu Pilicę Białobrzegi 3:0 (1:0)

2020-02-03 12:12
sparing Broń - Pilica
Autor: bronradom.pl sparing Broń - Pilica

Broń dobrze spisuje się w sparingach. Radomianie pokonali w ubiegły weekend Pilicę Białobrzegi 3:0. Pierwszy gol wpadł w 40 minucie. Kolejne trafienia „Broniarze” dołożyli w drugiej połowie spotkania. Tak sparing skomentował szkoleniowiec „Broni” Dariusz Różanski:

Jestem zadowolony, bo Pilica okazała się wymagającym przeciwnikiem, sporo pobiegaliśmy w tym meczu, udało nam się też stworzyć dużo groźnych podbramkowych sytuacji. Nie wszystkie udało się wykorzystać, a poza tym są jeszcze błędy w naszej grze, ale będziemy o nich rozmawiać na najbliższych sparingach i postaramy się je wyeliminować.

To trzecia towarzyska wygrana drużyny Dariusza Różańskiego, wcześniej Broń poradziła sobie z drugoligowa Legionovią i trzecioligową Wisłą Puławy. W tym tygodniu przed ekipa z Plant kolejne sparingi. W środę mecz z Granatem a w sobotę z Centrum Radom.

Gole: Imiela 40, Wicik 65, Winiarski 68

Skład Broni: Młodziński (46 Kosiorek) - Ziemak (46 Machajek), Góźdź (70 Jagieła), Jagieła (46 Kventsar), Leśniewski (46 Wicik), Dąbrowski (65 Oparcik), Czarnota, Jedynak (46 Nogaj), Kołtunowicz (46 Kasprzyk), Imiela (46 Winiarski), Śliwiński (46 Czarnecki).