Broń pokonuje w sparingu Pilicę Białobrzegi 3:0 (1:0)

2020-02-03 12:12
sparing Broń - Pilica
Autor: bronradom.pl sparing Broń - Pilica

Broń dobrze spisuje się w sparingach. Radomianie pokonali w ubiegły weekend Pilicę Białobrzegi 3:0. Pierwszy gol wpadł w 40 minucie. Kolejne trafienia „Broniarze” dołożyli w drugiej połowie spotkania.

Broń dobrze spisuje się w sparingach. Radomianie pokonali w ubiegły weekend Pilicę Białobrzegi 3:0. Pierwszy gol wpadł w 40 minucie. Kolejne trafienia „Broniarze” dołożyli w drugiej połowie spotkania. Tak sparing skomentował szkoleniowiec „Broni” Dariusz Różanski:Jestem zadowolony, bo Pilica okazała się wymagającym przeciwnikiem, sporo pobiegaliśmy w tym meczu, udało nam się też stworzyć dużo groźnych podbramkowych sytuacji. Nie wszystkie udało się wykorzystać, a poza tym są jeszcze błędy w naszej grze, ale będziemy o nich rozmawiać na najbliższych sparingach i postaramy się je wyeliminować.

To trzecia towarzyska wygrana drużyny Dariusza Różańskiego, wcześniej Broń poradziła sobie z drugoligowa Legionovią i trzecioligową Wisłą Puławy. W tym tygodniu przed ekipa z Plant kolejne sparingi. W środę mecz z Granatem a w sobotę z Centrum Radom.


Gole: Imiela 40, Wicik 65, Winiarski 68


Skład Broni: Młodziński (46 Kosiorek) - Ziemak (46 Machajek), Góźdź (70 Jagieła), Jagieła (46 Kventsar), Leśniewski (46 Wicik), Dąbrowski (65 Oparcik), Czarnota, Jedynak (46 Nogaj), Kołtunowicz (46 Kasprzyk), Imiela (46 Winiarski), Śliwiński (46 Czarnecki).

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE