Betlejemskie Światełko Pokoju wyruszyło z Radomia

2021-12-15 16:31
Rowerzyści z Radomskiego Towarzystwa Retrocyklistów „Sprężyści”
Autor: Łukasz Wykrota

Betlejemskie Światło Pokoju wyruszyło już z Radomia do Warszawy. Pierwszy raz światełko jest przekazywane rowerem. Transportują je m.in. rowerzyści z Radomskiego Towarzystwa Retrocyklistów „Sprężyści”

Rusza kolejny etap transportu Betlejemskiego Światełka Pokoju. Aktualnie podróżuje ono na rowerze z Radomia do Warszawy. Transportuje je min Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów „Sprężyści”. W całej sztafecie bierze udział 9 osób, w tym nasi cykliści - informuje Łukasz Wykrota, ze "Sprężystych".

To jest pierwsza sztafeta, bierze w niej udział 9 osób. Pierwszy etap z Zakopanego do Krakowa wzięły dwie harcerki. Podczas drugiego etapu, czyli z Krakowa do Kielc światełko transportowała jedna z tych harcerek, która podróżowała samotnie, i my przewieźliśmy światełko do Radomia już we dwóch. 

Dziś piątka radomskich harcerzy pokona zimową trasę na rowerach o długości 107 km i tym samym dostarczy Betlejemskie Światełko Pokoju do Warszawy, kończąc sztafetę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE