Będzie używane do celów promocyjnych czy reklamowych. GOS ogłosił konkurs na nowe logo

2021-03-23 13:13
Sztuczne boisko GOS
Autor: GOS

Grójecki Ośrodek Sportu ogłosił konkurs na nowy logotyp. Zwycięska kompozycja trafi między innymi na stronę internetową, ulotki plakaty, czy papier firmowy ośrodka.

Każdy może przesłać 3 propozycje. Technika wykonania dowolna, warunkiem jest dołączenie opisu projektu - uzasadnienia. Prace można przynosić osobiście, lub przesyłać do 20. kwietnia na adres Grójeckiego Ośrodka Sportu.

 - Ośrodek z takimi tradycjami powinien mieć znak graficzny, który oddaje jego bogatą historię, tradycję i sukcesy - mówi Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS „Mazowsze”. - Zachęcam wszystkich małych i dużych, aby wzięli udział w konkursie i stworzyli z nami logo, które będzie charakterystyczne dla naszej działalności. Mam nadzieję, że mieszkańcy Grójca zasypią nas propozycjami logotypu i będziemy mieć problem z urodzajem prac, dodaje dyrektor GOS.

Główną nagroda w konkursie jest karnet na basen.

- Zaprojektowane logo bę̨dzie symbolem Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” i będzie wykorzystywane do celów promocyjnych, reklamowych i identyfikacyjnych. W szczegó́lności wykorzystywane bę̨dzie na: stronie internetowej, social mediach, materiałach informacyjnych, materiałach reklamowo-promocyjnych, papierze firmowym, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej, czytamy w komunikacie grójeckiego magistratu. Regulamin konkursu znajdziecie tu.

Czy twoje dziecko ma problemy z nauką?

Pytanie 1 z 10
Czy dziecko z własnej inicjatywy rozpoczyna odrabianie lekcji?
Zdjęcie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE