Będzie punkt szczepień na Idalinie

2021-04-29 10:40
punkt IDALIN
Autor: źródło: radom.pl

Punkt szczepień powszechnych w domu kultury Idalin może zacząć działać. Narodowy Fundusz Zdrowia dął zielone światło do rozpoczęcia w ty miejscu szczepień populacyjnych. Podawanie wakcyny pełną parą ma się rozpocząć po majowym weekendzie.

Pomieszczenia od kilku dni są już przygotowane i wyposażone. W tym tygodniu została przeprowadzona kontrola. W efekcie punkt przy ulicy Bluszczowej został umieszczony w wykazie NFZ

- Termin rozpoczęcia szczepień na Idalinie będzie zależny od dostaw szczepionek, które już zamówiliśmy. Mam nadzieję, że pierwsze osoby będą tam mogły szczepić się zaraz po najbliższym weekendzie – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Przypomnijmy. Miasto ma urucohmić jeszcze jeden punkt szczepień drive thru we współpracy z wojskami obrony terytorialnej. Ma on się znajdować na parkingu przy ul. Dębowej. W obu miejscach będzie można szczepić 1200 osób dziennie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE