Ze stadionu prosto za kratki! Poszukiwani mężczyźni na meczu JKS Jarosław z Polonią Przemyśl

2022-05-16 13:19
Ze stadionu prosto za kratki! Poszukiwani mężczyźni na meczu JKS Jarosław z Polonią Przemyśl
Autor: KPP Jarosław

Policjanci, którzy zabezpieczali piłkarskie spotkanie JKS Jarosław z Polonią Przemyśl, zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Panowie przyjechali na mecz, a prosto z niego trafili za kratki. Za 46-latkiem wydany był list gończy przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu. 51-latek poszukiwany był przez cztery prokuratury rejonowe i Sąd Rejonowy w Wągrowcu.

Jarosławscy policjanci w trakcie trwania spotkania ustalili, że na terenie obiektu znajdują się dwie poszukiwane osoby. Przypuszczenia stróżów prawa potwierdziły się. 46-letni mieszkaniec Jarosławia, siedział na trybunach i obserwował mecz. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych po zakończonym spotkaniu. - Za 46-latkiem list gończy wydał Sąd Rejonowy w Jarosławiu. Mężczyzna nie stawił się do zakładu karnego w celu odbycia roku pozbawienia wolności i unikał odbycia kary, ukrywając się przed śledczymi – czytamy na stronie policji.

Lot nad rondem w Chorzowie

Drugi sprawdzał bilety na mecz

Drugim z poszukiwanych okazał się 51-latek, który sprawdzał bilety na stadionie.

- Mężczyznę poszukiwały prokuratury rejonowe w Nowym Sączu, Tucholi, Brzegu, Szubinie, a także Sąd Rejonowy w Wągrowcu. 51-latek został zatrzymany po zakończonym meczu i doprowadzony do policyjnego aresztu – informuje policja.

Zgodnie z decyzjami sądu, obaj poszukiwani trafią do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE